Product Supervisor В It: Что Нужно Уметь И Знать На Старте, Чтобы Получить Работу

Проджект-менеджеру потрібно вміти використовувати обидві методології. Книжки з бізнесу та маркетингу допоможуть зрозуміти як знайти та працювати з власною ЦА, https://wizardsdev.com/ як найкраще вивести на ринок пропозицію. Матеріали з методик управління командою та циклу «життя» продукту підкажуть оптимальні підходи до процесу розробки.

Але не менш важливі й Soft Skills — універсальні непрофесійні якості, які допомагають нам взаємодіяти між собою в команді незалежно від сфери діяльності. У поточному форматі роботи співробітники часто зустрічаються онлайн, спілкуються з колегами через листування, пристосовуються до мультинаціональних особливостей колег. Прийняття ситуації та вміння підлаштуватись під неї будуть як ніколи корисними. Вміння працювати у команді стане важливим аспектом під час пошуку роботи. Усе більше кандидатів хочуть командної взаємодії, в якій є взаємодопомога, підтримка, обмін досвідом та здорова атмосфера.

Які Delicate Expertise Потрібні Проджект-менеджеру?

Використання технології займе багато часу, але це реально. Разом із розробниками Джек оцінив терміни розробки, дату релізу та провів грумінг. Перед тим, як розпочати розробку, Джек склав документацію, описав consumer tales та aceptance standards, щоб вся команда розуміла, який має бути результат. Навіть якщо продакт сам не бере участі у продажах, важливо бути присутнім у сейлз-процесі, бачити питання, які ставлять перспективні клієнти. Клієнтські питання підкажуть, який набір фічей необхідний для поліпшення продукту.

Оцінити м’які навички набагато складніше, адже вони про взаємодію та відносини в соціумі. Тому допоможуть із цим також інші люди – друзі, колеги, психологи. А ще їх оцінюють самостійно за допомогою тестів. Професіоналізм у будь-якій справі – це завжди поєднання onerous та soft abilities – професійних навичок та особистих якостей. І лише в тандемі вони допомагають досягати добрих результатів у роботі. Jobs-to-be-done — методологія розробки IT-продукту, що ґрунтується на передбаченні бажань і поведінки користувачів.

Розробляємо Продукт

Заповніть, якщо ви не проти, щоб ми могли зв’язатись у випадку потреби. Написали про 5 професій, в яких можна почати кар’єру лише зі знанням англійської мови. Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи з сайтом. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie відповідно до Privacy Policy. Вибачте, але лекції не працюють – стаття, де розповідаємо про ефективні формати навчання. Коли ви зрозуміли, чого вам не вистачає, можна переходити до навчання – вибирати офлайн або онлайн-курси.

Інформація буде корисною для тих, хто планує стати проджект-менеджером або знаходиться на самому початку кар’єри. Хороша команда — це велика частина успіху будь-якого проєкту. Усе це на базі близько 100 інтерв’ю з успішними продактами, які діляться реальними кейсами та порадами. Після прочитання книжки ви точно матимете уявлення, як керувати командою для розробки та запуску успішного продукту. У сучасному світі бізнесу інновації — те, що допомагає компаніям випередити конкурентів. Автори пропонують власне бачення, як створювати та впроваджувати успішні продукти, що змінюють компанії та ринок.

Головні Помилки Проджект-менеджера

Однак вони вимагають іншого підходу до навчання. Все починається з пізнання себе, наприклад, як ти схильний робити щось, що рухає тобою та як ти реагуєш на відгуки. Розповідь про основні книги для продакт-менеджерів завершимо на розгляді життєвого циклу програмного забезпечення — SDLC. У книзі описано методологію розроблення продукту, основні її етапи та що необхідно робити на кожному з них. Знання цієї бази допоможе продакту краще розуміти технічних IT-фахівців і планувати роботу команди, а також запобігати появі можливих ризиків.

Проводити дослідницькі семінари (Discovery Workshops). PM повинен розбиратися, як будується UX, UI, архітектура. Як розпізнати синдром самозванця, чим він насправді небезпечний та чи можна обернути його собі на користь. І, можливо, замість Product Manager’а в наймі ви станете фаундером наступного єдинорогу.

Soft і hard skills для продакт-менеджерів

Скористуйтеся формою входу або введіть інший. Використовувати спеціалізовані інструменти та звітність. Наприклад, ефективно застосовувати діаграму згорання задач (burndown chart). Що точно зобов’язаний подивитися IT Product Manager. О канале Pavlo Pedenko любой Product Manager слышал — много классного контента.

Подтвердите Вашу Эл Почту

Джек провів коридорне тестування, склав документацію на додавання нових екранів. Спілкування з людьми можна вважати однією з найголовніших навичок. Розвиваючи адаптивність та гнучкість, колективи зможуть збільшити продуктивність та налагодити ефективну роботу.

Soft і hard skills для продакт-менеджерів

Сьогодні ви можете придбати поради, тренінги, посередництво, підтримку або все у всіх сферах праці та життя, що надаються професіоналами в галузі підприємництва. Оскільки послуга є менш відчутним продуктом, Soft Skills є життєво важливими, щоб змінити ситуацію на ринку, повному поінформованості та наполегливих покупців. Те, як боротися зі стресом або як звертатися до сучасного клієнта, може означати різницю між успіхом і невдачею. Уявіть, що станеться, якщо ви блискучий нейрохірург (Hard Skills), але у вас короткий характер (Soft Skills). Або як пожежник ви можете плавати дуже швидко (Hard Skills), але ви не можете співпрацювати з товаришами по команді (Soft Skills).

Конкретні професійні знання, такі як знання анатомії людини або китайської економіки, також можуть відповідати вимогам. Hard Skills – це навички, які ви можете перевірити за допомогою індивідуальних іспитів, тестів чи завдань. Результати можна порівняти з набором заздалегідь визначених жорстких критеріїв. Product Manager пов’язує бізнес-стратегію, знання в галузі дизайну та потреби замовника з метою розробки продукту, який є актуальним, здійсненним та цінним. Product Managers орієнтовані на оптимізацію продукту для досягнення бізнес-цілей та потреб користувачів, одночасно максимізуючи рентабельність інвестицій.

«маркетинг Від А До Я Eighty Концепцій, Які Має Знати Кожен Менеджер» Філіп Котлер

Одна з небагатьох книжок з маркетингу, яка наповнена зрозумілими графіками, схемами, таблицями та реальними кейсами, і все це легко сприймається. Роджеру Бесту вдалося гармонійно об’єднати теорію та практику в одному місці, зробивши акцент на сучасних способах просування товарів і послуг, аналітиці та метриках. Одна з «фішок» книжки — приклади маркетингових планів і завдання для самоконтролю. Що таке delicate abilities і в чому їхня основна відмінність від твердих скілів?

Soft і hard skills для продакт-менеджерів

Тим часом завдяки розвиненому критичному мисленню хірурги визначають, кому з пацієнтів потрібна операція, а адвокати розробляють стратегію захисту. Такі продакт-менеджери добре розуміють технологічний стек продукту. Взаємодіє Product Manager вакансії з розробниками та відповідає за технічну частину товару. Такі продукти потрібні у складних B2B продуктах, наприклад Google, Oracle, IBM. Кар’єрний шлях продакт-менеджера відрізняється від шляху маркетолога чи програміста.

У скейлап можна відповідати відразу за кілька продуктів і більше заробляти. А в корпораціях отримати стабільну роботу, привабливий рядок в резюме і work-life stability. Від того, як ви даєте фідбек, залежатимуть відносини з командою та результати роботи. Вам потрібно давати зрозумілий та конкретний фідбек, який не знижує мотивації колег.

  • Design pondering — це проста методологія, яка дозволяє зробити прототип за кілька ітерацій, обкатати прототип на користувачеві, отримати перший фідбек і масштабувати зроблене.
  • Продакт-менеджер часто взаємодіє з колегами – проджект-менеджером, маркетологом, аналітиком, UX-дизайнером.
  • Для підготовки до інтерв’ю раджу подивитися кілька відео з каналу Exponent.
  • Тільки їх комбінація дозволить йому стати професіоналом, який зможе принести справжню цінність компанії.

В цьому йому допомагає дослідження користувальницького досвіду й аналіз метрик. Для проведення інтерв’ю добре зробити клікабельний прототип, дати покористуватися реальним людям, щоб зрозуміти, які проблеми вже є, та покращити юзабіліті. У великій компанії продакт ставить завдання через лідів команд. Для успішного менеджменту будуть потрібні навички управління та вміння говорити однією мовою з технічними фахівцями. У процесі роботи над проєктом, продакт управляє командою розробки. У маленькому стартапі продакт керує всього кількома розробниками, й він буде напряму керувати цим невеликим колективом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.